KURUMSAL

Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter

PASİFİK GRUP

HAKKIMIZDA

Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. 2004 yılında Pasifik Grup Şirketleri bünyesinde kurulmuştur. Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. 2013 başı itibariyle omurga cerrahisi protezleri, total kalça protezi, total diz protezi ve spor cerrahi ürünlerinin üretimine Ankara Ostim’ deki fabrikasında başlamıştır. Bugün aktif olarak Steril Total Diz Protezi ürününün üretimi yapılmaktadır.

Toplam 3500 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız içerisinde; hassas dökümü yapılmış malzemelerin sterilizasyona hazır hale gelinceye kadarki tüm işlemleri yapılabilmektedir.

Firmamızda Sınıf 10.000 ve Sınıf 100.000 Temiz Odalarımız aktif olarak çalışmaktadır.

Bugün Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. kendi ürettiği ve CE belgesine sahip olduğu Total Diz Protezi’nin yanı sıra, travma cerrahi, spinal cerrahi, spor cerrahi, enstrüman setleri gibi alanlarda ürünler üretip satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca kritik tedarikçi olduğumuz firmalara üretim yapmaktayız.

MİSYONUMUZ

Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. olarak misyonumuz; sektöründe öncü olan ve ihtiyaca yönelik ortopedik implantlar üreten, ülkesine ve insanına hizmet ederek fayda sağlayan bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. olarak vizyonumuz, öncelikle ulusal ve ardından uluslararası pazarın ihtiyaçlarını doğru belirleyen ve karşılayan bir firma olmaktır.

KALİTE YÖNETİMİ

20 yılı aşkın süredir tıbbi cihaz sektöründe yer alan firmamız Pasifik Medikal A.Ş., bundan sonraki çalışmalarını değişen dünya düzeni ve kalite anlayışını da dikkate alarak, ISO 13485:2016 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi prensiplerine uygun şekilde sürdürmeyi taahhüt eder.

Pasifik Medikal A.Ş. olarak öncelikli hedefimiz, tıbbi cihaz sektöründe önder ve örnek olmaktır.

Bu amaçla, tıbbi cihaz sektöründe dışa bağımlılığı azaltmak, müşterilerin yerli ürün kullanımı sempatisini arttırmak ve yerli ürün kullanımını arttırmak için uğraşıyoruz.

Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, gerekli aksiyonları hızlı bir şekilde alıyoruz.

Tescilli markamız olan PMG Motion markası ile piyasada bulunan Total Diz Protezimiz, CE Belgesine sahip olup, ISO 13485:2016 Tıbbi Cihazlar için Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip fabrikamızda üretilmektedir. Ayrıca Total Diz Protezi ürünümüzün Yerli Malı Belgesi de mevcuttur.

SERTİFİKALAR

Ürünlerimiz ve üretim tesislerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz...