ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter

PASİFİK MEDİKAL

Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. 2014 yılında Pasifik Grup Şirketleri bünyesinde kurulmuştur. Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. 2013 başı itibariyle omurga cerrahisi protezleri, total kalça protezi, total diz protezi ve spor cerrahi ürünlerinin üretimine Ankara Ostim’ deki fabrikasında başlamıştır. Bugün aktif olarak Steril Total Diz Protezi ürününün üretimi yapılmaktadır.

Toplam 3500 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız içerisinde; hassas dökümü yapılmış malzemelerin sterilizasyona hazır hale gelinceye kadarki tüm işlemleri yapılabilmektedir.

Firmamızda Sınıf 10.000 ve Sınıf 100.000 Temiz Odalarımız aktif olarak çalışmaktadır.

Bugün Pasifik Medikal Ticaret A.Ş. kendi ürettiği ve CE belgesine sahip olduğu Total Diz Protezi’nin yanı sıra, travma cerrahi, spinal cerrahi, spor cerrahi, enstrüman setleri gibi alanlarda ürünler üretip satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca kritik tedarikçi olduğumuz firmalara üretim yapmaktayız.

AKSİS - DÖKÜMHANE

Vücüt içeresine yerleştirilecek olan tıbbi cihazların hassas döküm yöntemiyle üretimini gerçekleştiriyoruz. ASTM F75 standardı ile uyumlu sertifikalandırılmış CoCrMo hassas dökümünü yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeyi her lot ’ta kimyasal karakterizasyon testi ve  çekme testine tabi tutuyoruz.

ISO 13485:2016 Tıbbi Cihazlar için Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip tesisimizde Diz ve Kalça ortopedik implant bileşenlerin dökümünü yapıyoruz.

Tesisimizde üretilen her parça 100% görsel kontrol den geçirilmekte olup, ayrıca radyografik muayene ve sıvı penetrasyon testinden geçirilmektedir.

Ürünlerimiz ve üretim tesislerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz...